+420 775 865 170

O společnosti
VIKYMONT

Profesionálové pro váš vysněný rodinný dům
od projektu až po kolaudaci stavby

Více než 30 let praxe

Vlastní výzkum a testování

Naši historii projektování a výstavby dřevostaveb píšeme od roku 1993. Pod značkou VIKYMONT stavby s.r.o. působíme od roku 2011, kdy došlo k převzetí aktivit firmy Dalibor Kološ.

Důvěru a jistotu našich zákazníků budujeme díky kvalitně odvedené práci, kterou naši zákazníci oceňují i mnoho let od začátku naší vzájemné spolupráce.

Ve vlastním Research & Development oddělení získáváme cenné poznatky z měření a testování použitých materiálů v difúzně otevřených i uzavřených stavbách. Data vyhodnocujeme ve spolupráci s Vysokou školou báňskou.

Technologie dlouhodobě testujeme a vyhodnocujeme

Nasloucháme vašim
snům a přáním

Dáváme vašim snům skutečný rozměr. Z vašich představ tvoříme skutečný nový domov. Jsme otevřeni vašim nápadům. Každá jednotlivá stavba pro nás neznamená jen seznam materiálu a prací. Nasloucháme vašim individuálním požadavkům.

Stylové a moderní
bydlení v kvalitním provedení

Dáváme si záležet na tom, abychom používali pouze osvědčené a certifikované materiály, splňovali požadované normy a nedopouštěli se chyb, které běžně vidíme při kontrolách a opravách starších dřevostaveb jiných dodavatelů.

Zkušenosti
od roku 1993

S projektováním a výstavbou máme zkušenosti již od roku 1993. Naše vlastní testování, pokusy a měření, které systematicky realizujeme ve spolupráci s Vysokou školou báňskou v Ostravě nám umožňuje doporučit vám pro vaši stavbu to nejlepší, co je na trhu k dispozici.

Proč realizovat stavbu domu s námi

PLANNING

Realizace od projektu po stavbu

Jsme váš partner pro stavbu rodinného domu od A do Z. Od kompletní projektové přípravy stavby, přes vyřizování stavebních povolení, přes realizaci výstavby domu až po jeho kolaudaci.

discount monitors

Vlastní Research & Development oddělení

Používané materiály a technologie dlouhodobě testujeme na našich vlastních stavbách. Pod odborným dohledem provádíme měření a výzkum, abychom vám mohli doporučit jen to nejlepší.

store_1

Kompletní servis spojený s výstavbou

Zajistíme vám kompletní servis spojený s výstavbou vašeho rodinného domu. Zajistíme projekt, povolení a zprostředkujeme vám i financování stavby.

CONSTRUCTOR

Aplikace zkušeností z kontrol a oprav starších dřevostaveb jiných dodavatelů

V rámci našeho partnerského projektu se věnujeme dodatečným kontrolám a opravám starších dřevostaveb. Známe proto všechna úskalí, která jsou s dřevostavbami spojená. Díky tomu u našich staveb postupujeme tak, aby tyto chyby nevznikaly.

BLUEPRINT

Projektová dokumentace zdarma

Projekt vám rádi přizpůsobíme na míru podle vašich individuálních požadavků. V případě realizace stavby u nás máte projektovou dokumentaci zdarma.

APRON

Dokážeme vám poradit

Nevíte si rady, zda zvolit difúzně otevřenou či uzavřenou stavbu? Nerozumíte používaným technologiích? Provedeme vás našimi již realizovanými stavbami a názorně vám ukážeme, v čem spočívají principy stavby a vysvětlíme vše potřebné do detailů.

time

Výstavba včetně základové desky za 3-4 měsíce

Používáme pokročilé stavební technologie, díky kterým jsme schopni zajistit vám výstavbu rodinného domu včetně základové desky již za 3-4 měsíce.

HOUSE

Různé typy výstavby

Rodinné domy stavíme formou montované technologie z předchystaných prvků domu, nebo formou výstavby domu na místě, kdy samotná výroba domu probíhá přímo na základové desce.

purse

Pomoc se zajištěním hypotéky nebo vyřízením dotace

Potřebujete vyřídit hypotéku, nebo zajistit podklady a vyřízení dotace Zelená úsporám nebo jiné typy dotací? Pomůžeme vám i s těmito úkony, aby vaše stavba probíhala hladce.

Kontrola dřevostaveb

Zkušenost na druhou

Cenné poznatky získáváme také díky partnerskému projektu Kontrola dřevostaveb. Zkušenosti z chyb, kterých se dopouští běžní stavitelé, uplatňujeme v praxi při realizaci našich staveb a tím úspěšně předcházíme jinde obvyklým problémům či reklamacím.

Pomáháme, kde je potřeba

purse

Podporujeme Otevřená srdce v nás z.s.

purse

Podporujeme Hasiče Rychaltice

purse

Podporujeme mladé fotbalisty v Příboře

purse

Podporujeme hokejisty HC Kopřivnice

Spolupracujeme