Vikymont stavby, s. r. o. –  dřevostavby – OSTRAVA ; FRÝDEK-MÍSTEK ; NOVÝ JIČÍN ; KOPŘIVNICE ; PRAHA

„Ze snů stavíme Vaše domovy ...”

Naše společnost se zabývá projektováním a výstavbou převážně nízkoenergetických a pasivních rodinných domů.

Nabízíme kompletní projektovou přípravu staveb a to v různých stupních. Od projektů pro stavební řízení až po prováděcí projekty. Prováděcí projekty pro dřevostavby nabízíme pro různé stavební styly výstavby (stavba prováděná na místě, nebo kompletní montovaná technologie vč. střešních panelů). Samozřejmostí je rozmanitá skladba stavebních prvků od difúzně uzavřených konstrukcí, po difúzně otevřené systémy a to včetně kompletního výpisu materiálu pro výrobu, montáž, případně kompletního dokončení stavby.

Jak je výše uvedeno, nabízíme i výstavbu dřevostaveb. Naše nabídka je obdobná jako u projekčních prací. Stavíme rodinné domy systémem výstavby přímo na místě, nebo stylem letmé montáže přímo z kamionu (montované dřevostavby). Na našich stránkách se detailněji dozvíte vše o nabízených skladbách jednotlivých konstrukcí.

V roce 2013 jsme zareagovali na zvyšující se poptávku po zděných stavbách a zařadili jsme je také do naší nabídky.

Výhodou spolupráce s naší firmou je zajištění kompletního servisu spojeného s výstavbou vašeho domku (od projektu po realizaci a to jak typových domů, tak návrhu individuálního projektu).

Historie

Historie společnosti VIKYMONT stavby, s.r.o. začíná v roce 2011, kdy došlo k převzetí aktivit firmy DALIBOR KOLOŠ. Energie vložená do založení naší společnosti, vychází ze zkušeností s projektováním a výstavbou dřevostaveb již od roku 1993 s cílem poskytnout našim zákazníkům důvěru a jistotu.